AUTO CENTER - skup aut gdańsk

O NAS

Skup samochodów Auto Center to odpowiedź na potrzeby lokalnego rynku. Zajmujemy się skupem aut używanych, oferując wysokie ceny, a przede wszystkim szczerą, profesjonalną i bezpieczną usługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży motoryzacyjnej potrafimy dosłownie w kilka minut określić stan auta, często nawet bez jazdy próbnej. Dokonujemy oględzin, jednocześnie informując sprzedającego o ewentualnych usterkach i faktycznym stanie. Proponujemy adekwatną wycenę, odpowiadamy na pytania i służymy pomocą we wszelkich kwestiach formalnych. 

Zostaliśmy laureatem prestiżowego konkursu Orły Motoryzacji 2021, dlatego i Ty możesz nam zaufać!

Klienci nas doceniają:

Transakcja sprawna, Pan bardzo ludzki i dobry człowiek, podczas wcześniejszej rozmowy dostałam dużo rad odnośnie sprzedaży samochodu. Jeszcze raz bardzo dziękuję i życzę wszystkiego dobrego.
Natalia Michalska
Bardzo solidna Firma, rzetelna i miła obsługa, wszystko zostało załatwione przez Pana Wojtka szybko i sprawnie praktycznie bez mojego udziału. POLECAM Łucja P.
Łucja Piszora
Wszystko sprawnie, od pierwszego kontaktu do oddania kluczy. Dobrze przygotowani z formalnościami. A najważniejsze, ze wszystko w dobrej atmosferze z sprawnym dojazdem do sprzedającego.
Krystian Archacki
Nic dziwnego, że są numer 1 w Trójmieście. Profesjonalni, kulturalni i z dużym doświadczeniem. Wszystko załatwiane dosłanie w kilka minut. Nie warto marnować czasu na wystawianie ogłoszeń i umawianie się z klientami. Różnie to może się skończyć a tu wszystko jest na poważnie. Gorąco polecam 😀
Sylwia Sałek
Świetnie zoorientowani fachowcy, kultura osobista i sumienność w detalach, nawet przy tak zdezelowanym aucie 😉 Dopiero przy oględzinach samochodu z Panem z Auto Center dowiedziałem się co tak naprawdę z nim się dzieje. Bardzo szybko dokonaliśmy transakcji. Pełna satysfakcja!!!! POLECAM!
Roman Defito
Firme oceniam jako bardzo dobra w swojej dziedzinie. Zalety: szybka, wstępna wycena po rozmowie telefonicznej; dojazd do klienta o umówionej godzinie; spotkanie w miłej atmosferze; transakcja od ręki; uczciwe i rzetelne podejście do tematu. Jeśli chcesz sprzedać swoje auto, polecam!!
Kuba Kubcun

Dlaczego my?

Szybki proces

Możesz sprzedać swoje auto nawet w 60 minut od pierwszego kontaktu.

Profesjonalna inspekcja

Znamy się na rzeczy! Ocenimy stan pojazdu bez wciskania „ciemnoty”.

Uczciwa oferta

Doskonała znajomość rynku pozwala nam przedstawić atrakcyjną cenę.

Pomoc z formalnościami

Jeśli zajdzie potrzeba, pomagamy przy dopełnieniu formalności.

Szybka płatność

Gotówka czy przelew? Ty decydujesz, a pieniądze są Twoje bezzwłocznie.

Szczerość

Zawsze stawiamy sprawę jasno i mówimy jak jest naprawdę.

Wiesz już dlaczego jesteśmy najlepsi w tym, co robimy. Zadzwoń do nas i sprzedaj swoje auto nawet w 60 minut!

Skip to content